Facebook          

UA      RU     EN     IT 

2/19 Cпецномінація від компанiї StandArt  у парнерствi з компанiєю Marazzi  Папуша Ганна, Емельянцева Илона

№2 Интерьер года 2019

№ 2 Cпецномінація від компанiї StandArt  у парнерствi з компанiєю Marazzi  Папуша Ганна, Емельянцева Илона

Номінація:

Автор проекту: Папуша Ганна, Емельянцева Илона

Студія: Архітектурна майстерня ПІН І К

Контактний телефон: +380504513955

e-mail: am.pinik@gmail.com

Назва проекту:

Місцезнаходження: ЖК Панорама м. Дніпро

Рік реалізації: 2019

Площа: 80м2

Квартира площею 80м2 знаходиться в ЖК Панорама м.Дніпро. Великий плюс квартири – це панорамні вітражі. Завдання перед архітекторами стояло розмістити всіх з комфортом. Батькам свій кут, дітям -свій -а в центрі -вітальня,де всі дружно збираються. Так як вітражі великі, то комфортну кухонну зону з островом зробили в глибині квартири. Вдалося зробити два санвузли: один з душовою кабіною, другий з ванною. В процесі обговорення з Замовниками велика частина квартири була віддана cучасній класиці. А ось підростаючим хлопчикам-юнакам від класики дістався тільки єкатерининська цегла. У нашому просторі Сучасна класика. це світлі тони, природність, стриманість і традиційні форми.

Було багато уваги приділено деталям і підбору матеріалів, текстур. Розроблялася також металева об’ємна карта в дитячу кімнату. Ще виконана одна з складних завдань в невеликих квартирах – це зробити багато місць зберігання. Це було досягнуто і вбудованими шафами, а також прихованими системами.При правильному підході до планування приміщення і вибору потрібного напрямку класики в міській квартирі нам вдалося облаштувати затишний простір для всієї родини.

№2 Интерьер года 2019№2 Интерьер года 2019№2 Интерьер года 2019№2 Интерьер года 2019№2 Интерьер года 2019№2 Интерьер года 2019№2 Интерьер года 2019№2 Интерьер года 2019