Facebook          

UA      RU     EN     IT 

Расписание мероприятий

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ НА INTERIORGODA 2019 (ОСНОВНА ЗАЛА 3 ПОВЕРХ):

12:00 – 13.00 Прес-конференція з членами Міжнародного Журі  (Маталі Красе, Слава Балбек, Річард Хаттен, Крістина Петтенуццо. Доменіко Дієго)

13:00-13:50      Майстер-клас Слави Балбека / Україна

13:50-14:00      Презентація партнера

14:00-15:00      Майстер-клас Річарда Хаттена / Нідерланди
15:00-15:05      Презентація партнера (Вітекс)
15:05-16:10      Майстер-клас Крістини Петтенуццо і Доменіко Дієго (студія Паоли Навоне, Італія)

16:10-16:35      Презентація партнера (PaoloRossi5, Hirt 10, Varmora10)
16:35-17:00      Презентація генерального спонсора (Grohe 15, Gentas5, Sandalyeci5)
17:00-18:00      Майстер-клас Маталі Крассе / Франція
18:00-19:00      Концерт La Festa
19:00-22:00      Урочиста церемонія нагородження

Попередня програма INTERIORGODA 2019 (1 поверх, праве крило) :

Дискусійна панель UrbanLandscapeArchitecture на тему “Реконструкція та благоустрій зелених зон міста”

Виступи спікерів:

Модератор : Юрій Кайгородцев (Конференц-зал №1) :

12:00-12:40 Майстер-клас In. Lab Architects                                                                                                                                 

13:00-13:40 Майстер-клас Симметрія

13:40-13:55 Презентація партнера
13:55-14:25 Майстер-клас ULUNArchitects
14:25-14:40 Презентація партнера
14:40-15:10 Майстер-клас Urban. Te
15:10-15:25 Презентація партнера
15:25-15:55 Майстер-клас Місто Сад

15:55-16:10 Презентація партнера
16:10-16:40 Майстер-клас ARCHIMATIKA

16:40-16:55 Презентація партнера
16:55-17:25 Майстер-клас BELODID
17:25-17:40 Презентація партнера

17:40-18:10 Майстер-клас UrbanIdeas

18:10-18:25 Презентація партнера

18:25-18:55 Майстер-клас In. LabArchitects

18:55-19:10Презентація партнера

19:10-19:40 Майстер-клас Максима Коцюби

 

Дискусійна панель з переможцями Urban Ukrainian Awards на тему “Cучасна українська урбаністика”

Виступи спікерів:

Модератор: Дмитро Аранчій (Конференц-зал №2) :

13:00-13:30 Майстер-клас SHOVK

13:30-13:45 Презентація партнера
13:45-14:15 Майстер-клас Архітектурний офіс Zelemin

14:15-14:45 Презентація партнера
14:45-15:15 Майстер-клас М3 Architects
15:15-15:30 Презентація партнера
15:30-16:00 Майстер-класс buroA24D

16:00-16:15 Презентація партнера
16:15-16:45 Майстер-клас GABArchitects

16:45-17:00 Презентація партнера
17:00-17:30 Майстер-клас Нестерова Ателье
17:30-17:45 Презентація партнера

17:45-18:15 Майстер-клас  DmytroAranchiiArchitects

18:15-18:30 Презентація партнера

18:30-19:00 Майстер-клас AVRDevelopent
19:00-19:15 Презентація партнера

 

Дискусійна панель «Архікідс» . Платформа архітектурного виховання для дітей “КУБИК”

Організатори:

Мала академія наук України /Проект Культурний код / Ольга Глініна ( керівник Лабораторії архітектурної освіти) /Ганна Довбня ( Керівник проекту «Культурний код»)

Спікери:

Герман Волга, Костянтин Ковшевацький

12:30 – 14:00 Робимо разом!

Створення інсталяцій з колегами архітектурних студій з використанням різноманітних матеріалів: картона, плівки, скотчу, пінопласту. Вхід вільний.

14:00 – 15:00 Сторітеллінг “Архітектурні династії”

З Германом Волгою спілкується головний редактор Pragmatika  Костянтин Ковшевацький

15:00 – 16:10 Архітектурні мастер-класи від студій: 

– ArchiLabKids

– Юний архітектор МАН та інші.

16:15 – 18:00 Культурний код

Нагородження переможців міжнародного конкурсу архітектурних макетів для дітей ” À la reconquête des espaces perdus” разом з журі конкурсу, архітекторами: Андрій Богомолов, Євген Засуцкій, Вікторія Марчук, Ольга Богданова

 

Зона предметного дизайну конкурсу Yellow Project  та експозіція робіт учасників. Сцена для майстер-класів від журі по предметному дизайну

 

Кваліфікаційна Рада конкурсу INTERIORGODA 2019

1-й поверх (праве крило)

Перший блок (головна сцена):

13:00-13:20 Виступ Валерія Кузнєцова

13:20-13:40 Виступ Фаїни Єренбург

13:40-14:20 Виступ Володимира Погорельчука

14:20-14:35 Виступ Вікторії Шкляр

14:35-15:15 Виступ Анни Пахомової

 

Журі конкурсу предметного дизайну Yellow Project

Другий блок:

15:15-15:30 Виступ Вікторії Якуші

15:30-16:10 Презентація партнера

16:10-16:25 Виступ Катерини Соколової

16:25-17:05 Презентація партнера

17:05-17:20 Виступ Юрія Зіменко

17:20-18:00 Презентація партнера

18:00-19:00 Виступ Юрія Ринтовта