ПРОГРАМА ЗАХОДІВ НА INTERIORGODA 2019 (ОСНОВНА ЗАЛА 3 ПОВЕРХ):
12:00 – 13.00 Прес-конференція з членами Міжнародного Журі (Маталі Красе, Слава Балбек, Річард Хаттен, Крістина Петтенуццо. Доменіко Дієго)
13:00-13:50 Майстер-клас Слави Балбека / Україна
13:50-14:00 Презентація партнера
14:00-15:00 Майстер-клас Річарда Хаттена / Нідерланди
15:00-15:05 Презентація партнера (Вітекс)
15:05-16:10 Майстер-клас Крістини Петтенуццо і Доменіко Дієго (студія Паоли Навоне, Італія)
16:10-16:35 Презентація партнера (PaoloRossi5, Hirt 10, Varmora10)
16:35-17:00 Презентація генерального спонсора (Grohe 15, Gentas5, Sandalyeci5)
17:00-18:00 Майстер-клас Маталі Крассе / Франція
18:00-19:00 Концерт La Festa
19:00-22:00 Урочиста церемонія нагородження
Попередня програма INTERIORGODA 2019 (1 поверх, праве крило) :
Дискусійна панель UrbanLandscapeArchitecture на тему “Реконструкція та благоустрій зелених зон міста”
Виступи спікерів:
Модератор : Юрій Кайгородцев (Конференц-зал №1) :
12:00-12:40 Майстер-клас In. Lab Architects
13:00-13:40 Майстер-клас Симметрія
13:40-13:55 Презентація партнера
13:55-14:25 Майстер-клас ULUNArchitects
14:25-14:40 Презентація партнера
14:40-15:10 Майстер-клас Urban. Te
15:10-15:25 Презентація партнера
15:25-15:55 Майстер-клас Місто Сад
15:55-16:10 Презентація партнера
16:10-16:40 Майстер-клас ARCHIMATIKA
16:40-16:55 Презентація партнера
16:55-17:25 Майстер-клас BELODID
17:25-17:40 Презентація партнера
17:40-18:10 Майстер-клас UrbanIdeas
18:10-18:25 Презентація партнера
18:25-18:55 Майстер-клас In. LabArchitects
18:55-19:10Презентація партнера
19:10-19:40 Майстер-клас Максима Коцюби
Дискусійна панель з переможцями Urban Ukrainian Awards на тему “Cучасна українська урбаністика”
Виступи спікерів:
Модератор: Дмитро Аранчій (Конференц-зал №2) :
13:00-13:30 Майстер-клас SHOVK
13:30-13:45 Презентація партнера
13:45-14:15 Майстер-клас Архітектурний офіс Zelemin
14:15-14:45 Презентація партнера
14:45-15:15 Майстер-клас М3 Architects
15:15-15:30 Презентація партнера
15:30-16:00 Майстер-класс buroA24D
16:00-16:15 Презентація партнера
16:15-16:45 Майстер-клас GABArchitects
16:45-17:00 Презентація партнера
17:00-17:30 Майстер-клас Нестерова Ателье
17:30-17:45 Презентація партнера
17:45-18:15 Майстер-клас DmytroAranchiiArchitects
18:15-18:30 Презентація партнера
18:30-19:00 Майстер-клас AVRDevelopent
19:00-19:15 Презентація партнера
Дискусійна панель «Архікідс» . Платформа архітектурного виховання для дітей “КУБИК”
Організатори:
Мала академія наук України /Проект Культурний код / Ольга Глініна ( керівник Лабораторії архітектурної освіти) /Ганна Довбня ( Керівник проекту «Культурний код»)
Спікери:
Герман Волга, Костянтин Ковшевацький
12:30 – 14:00 Робимо разом!
Створення інсталяцій з колегами архітектурних студій з використанням різноманітних матеріалів: картона, плівки, скотчу, пінопласту. Вхід вільний.
14:00 – 15:00 Сторітеллінг “Архітектурні династії”
З Германом Волгою спілкується головний редактор Pragmatika Костянтин Ковшевацький
15:00 – 16:10 Архітектурні мастер-класи від студій:
– ArchiLabKids
– Юний архітектор МАН та інші.
16:15 – 18:00 Культурний код
Нагородження переможців міжнародного конкурсу архітектурних макетів для дітей ” À la reconquête des espaces perdus” разом з журі конкурсу, архітекторами: Андрій Богомолов, Євген Засуцкій, Вікторія Марчук, Ольга Богданова
Зона предметного дизайну конкурсу Yellow Project та експозіція робіт учасників. Сцена для майстер-класів від журі по предметному дизайну
Кваліфікаційна Рада конкурсу INTERIORGODA 2019
1-й поверх (праве крило)
Перший блок (головна сцена):
13:00-13:20 Виступ Валерія Кузнєцова
13:20-13:40 Виступ Фаїни Єренбург
13:40-14:20 Виступ Володимира Погорельчука
14:20-14:35 Виступ Вікторії Шкляр
14:35-15:15 Виступ Анни Пахомової
Журі конкурсу предметного дизайну Yellow Project
Другий блок:
15:15-15:30 Виступ Вікторії Якуші
15:30-16:10 Презентація партнера
16:10-16:25 Виступ Катерини Соколової
16:25-17:05 Презентація партнера
17:05-17:20 Виступ Юрія Зіменко
17:20-18:00 Презентація партнера
18:00-19:00 Виступ Юрія Ринтовта